Elektronický bezpečnostný identifikačný systém pre bicykle
Keď ani najsilnejší zámok nestačí
Datatag „neviditeľný“ UV PRO systém pre bicykle ponúka viac -prvkový prístup k identifikácii, ktorá výrazne znepríjemňuje život profesionálnym zlodejom. Tento systém je veľmi jednoduché aplikovať na váš bicykel. Obsahuje viditeľné aj ukryté identifikátory vrátane najmodernejšieho UV náteru, ktorý neviditeľne označí váš bicykel a dáva mu unikátnu identifikáciu. Krádeže bicyklov sú bohužiaľ veľmi častým problémom. Veľa majiteľov bicyklov si myslí, že registráciou bicykla v niektorej lokálnej či výrobnej databáze váš bicykel ochráni a krádeže ako zázrakom poklesnú. Ale pravda je taká, že registrácia bez správneho identifikačného značenia nefunguje.
Systémy Datatag poskytujú špičkové identifikačné značenie spolu s pravdepodobne najobsiahlejšou databázou svojho druhu na svete. K tomu na viac Datatag pracuje na tom, aby spolupráca so štátnou aj mestskými políciami v jednotlivých krajinách fungovala čo najpreviazanejšie. Datatag vybavuje políciu čítacími zariadeniami a poskytuje im nepretržitý prístup k registru a pravidelné školenia. Majitelia bicyklov označených systémom Datatag môžu taktiež využívať zľavy na poistenie u niektorých poisťovní.

Datatag UV neviditeľný PRO systém pre bicykle vrátane mikrobodiek.

Datatag UV neviditeľný PRO systém určený pre bicykle je vhodný pre všetky typy rámov*. Tento produkt je podporovaný políciou v rámci prevencie kriminality. V SR je podpora priamo z MVSR. Systém chráni rámy bicyklov, vidlice a ostatné súčasti vášho bicykla. Mikrobodky sa používajú k značeniu všetkých komponentov a príslušenstva bicykla. Systém obsahuje uvedené najmodernejšie technológie:

Neviditeľný UV náter
Systém obsahuje 4 neviditeľné UV nátery pre trvalé označenie vášho rámu, vidlice a kolies.
Unikátny, takmer neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť identifikácie a ochrany proti krádeži. Tento neviditeľný UV náter nie je viditeľný na vašom bicykli.

Výstražný štítok odolný proti neoprávnenej manipulácii
Špeciálne vyvinuté štítky obsahujú unikátne identifikačné číslo pre daný bicykel a QR kód. Štítky varujú potencionálnych zlodejov, že bicykel je chránený. Výstražný štítok nie je možné odstrániť bez jeho poškodenia.

Mikrobodky®
Špičkový identifikačný systém mikrobodiek je vyrobený pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchatelia našli a všetky odstránili. Mikrobodky je možne použiť pre označenie celého bicykla vrátane komponentov a príslušenstva.

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85027636&v=FmhMrDHT7lg&x-yt-ts=1422503916

Ak nezvládnete sami alebo sa obávate výsledku, tak samotná aplikácia vykonaná nami +5€