Kolobežka KOSTKA HILL 3 na univerzálne kolobežkou za celú Rodinu pouziti za Každodenná. Svojimi Rozmery celkovou koncepciou závislosti vhodnú kolobežkou nielen na dospelých, pivo i za Väčšie odrastenejšie deti. Dokonalé spracovaná geometrie Ramu (s dôrazom na detail) dodáva kolobežke vynikajúce jazdné vlastnosti, ovládateľnosť predovšetkým na stabilitu a až I pri vyšších rýchlostiach. Dosiahnutie Lepšie ovládateľnosti ocenia každý zvlášť PRI prejazdu mestom. Optimálne Zvolene tuhosť rámu zaisťuje dostatočný jazdný komfort na Skale Široké povrchov. Na obratné kolobežke HILL 3 za možné podniknúť kratšie i dlhšie turistické Výlety P.O. Vedene spevnených aj nespevnených cestách. Hravo si poradí so lesnými cestami miernym terénom. Výhodou kolobežky KOSTKA HILL 3 na Jej Menšie rozmery, Preto Dobre poslúži aj v preplnenom mestskom prevádzke.
Kolobežka KOSTKA HILL 3 zostavená na celej rade inovácií, ktoré úplne zásadným spôsobom ovplyvňujú jazdné vlastnosti, pohodlie a rýchlosť jazdca. Najväčšiu zmenu predstavuje nová koncepcia rámu, kde medzi hlavné zmeny patrí nový uhol rámovej trubky, nový uhol prednej vidlice a zmena uhla zadnej vidlice a vrátane napojenia na nášľap. Základ rámu spočíva v inovatívnej zúžené koncepcii. Vďaka všetkým týmto zmenám je kolobežka lepšie prejazdná v zákrutách, obzvlášť pri rýchlych jazdách. Pri vývoji bol kladený dôraz na optimálnu tuhosť rámu pre zaistenie dokonalého pohodlia jazdca. Výsledkom všetkých zmien je dosiahnutie výnimočných jazdných vlastností, čo pozitívne ovplyvňuje aj rýchlosť kolobežky.
Hnacou silou kolobežky HILL 3 sú kolesá vypletená na úzkych nábojoch ( šírka 65 mm ). Kolesá vyvinutá špeciálne pre účely kolobehu dosahujú vyššej tuhosti a súčasne výrazne nižšieho valivého odporu. Náboje Remerx sú vyrábané na priemyselných ložiskách, špeciálne pre účely kolobehu. Dosahujú extrémne tuhosti a sú opatrené vyššími prírubami z dôvodov odolnosti voči bočným dynamickým silám.
Výška riadidiel je fixná. Pre osoby s výškou nad 195 cm odporúčame výšku riadidiel zvýšiť pomocou voliteľného predstavca. Kolobežka HILL 3 je osadená riadidlami BMX vyrobenými špeciálne pre účely kolobehu ( geometria ). Pre jednoduchú úschovu vecí, odporúčame kolobežku HILL 3 vybaviť voliteľnou štýlovú taškou, ktorú je možné integrovať priamo do BMX riadidiel. Taška je vybavená priehľadnou krycou chlopňou vhodnú pre uschovanie bezdotykového telefónu. Kolobežku KOSTKA HILL 3 je možné vybaviť vhodnými funkčnými doplnkami, ako napr stranovým stojanom, blatníky elegantnými taškami, nákupnými košíkmi, atp.
Nášľap je zo spodnej strany opatrený špeciálnymi zvarmi, ktoré zvyšujú tuhosť a odolnosť spodnej časti rámu a chráni kolobežku pri prípadných kolíznych situáciách.

Základná špecifikácia
Výška 960 mm
Šírka 600 mm
Dĺžka 1480 mm
Hmotnost 9.0 Kg
Nosnosť rámu 150 kg
Veľkosť predného kolesa 20"
Veľkosť zadného kolesa 16"
Svetlosť nášľapu 50 mm
Dĺžka nášľapu 420 mm
Jazdné vlastnosti
Cesty Chválitebna
Terén Dobrá
Mesto Chválitebna
Vybavenie
Brzdy Shimano Alivio
Náboje Remerx 65 mm
Obutie Schwalbe Marathon Racer
Ráfiky Dvojkomorové
Predstavec BMX
Riaditká BMX s hrazdú