Detailné parametre produktu

  • Flex index 90
  • Značka lyžiarok ROSSIGNOL
Lyžiarky Alltrack 90 predstavujú revolučné splynutie precíznosti zjazdovej topánky, freerideovej všestrannosti a 100mm kopyta pre pokročilých lyžiarov. Vybavené technológiou WTR "Walk to Ride" rocker podrážkami pre pohodlnejšie kroky na túrach, navyše sú posilnené Posi-Block technológiou na hornej časti skeletu, ktorá v pozícii Hike umožňuje veľký rozsah pohybu horného skeletu pre túry a chôdzu, a v pozícii Ski poskytuje neslýchaný výkon zjazdových topánok. S pohodlnejším kopytom širokým 102mm, Sensor Grid technológiou a OptiSensor papučou, prinášajú Alltrack optimálne spevnenie chodidla, komfort, tepelnú izoláciu a oporu. Odolné podrážky zabezpečujú zvýšenú trakciu a odolnosť. WTR Rocker podrážky sú pri tomto modely dostupné len samostatne.

Senzor GridJedinečná technológia pre skelet lyžiarky zlepšuje stiahnutie nohy, redukuje hmotnosť, a zvyšuje torznú tuhosť a pevnosť v ohybe pre výnimočné lyžiarske výkony. Vďaka mriežke vytvorenej na skelete sa mohol odstrániť nadbytočný materiál zo skeletu, čím sme dosiahli prirodzenejšie obalenie chodidla, zníženie hmotnosti o 10% pri zachovaní tuhosti pre maximálny prenos energie.
Vnútorná papučaThermo Optisensor T4
Optisenzor T4- na oboch stranách papuče je v oblasti ohybu elastický materiál, ktorý umožňuje pri chôdzi jednoduchší pohyb hornej časti papuče smerom dozadu.
Diagonálne pracky- Patentované diagonálne pracky sú orientované v diagonálnom smere, čím poskytujú efektívnejšie a pohodlnejšie stiahnutie skeletu.
SKI / HIKE prepínač- prepínač na zadnej strane skeletu umožňuje ľahké prepínanie medzi polohou pre chôdzu a pre lyžovanie. V polohe pre chôdzu uvoľní pohyb vrchnej časti skeletu v smere dozadu a tak je chôdza v lyžiarkach oveľa ľahšia, pohodlnejšia a bezpečnejšia.
WTR Concep : WALK TO RIDE- je špeciálne označenie s certifikátom TÜV, ktoré zaručuje kompatibilitu medzi špeciálnymi viazaniami a lyžiarkami. Podrážky s týmto označením poskytujú ľahšiu chôdzu s dôrazom na bezpečnosť a výkon.
Lyžiarky kompatibilne s WTR podrážkami:Áno
WTR Rocker podrážky- WALK TO RIDE rocker podrážky vyhovujú norme ISO 9523 a poskytujú pohodlnejšiu chôdzu bez ohrozenia výkonu pri zjazde. WTR podrážky sú kompatibilné so šlapacími viazaniami ISO 13992; ISO 9423 WTR viazaniami; a Rossignol viazaniami DUAL WTR. Na lyžiarkach ALLTRACK, ALLTRACK W, ALLSPEED a PURE je možné použiť podrážky WTR alebo lyžiarske podrážky ISO 5355.
Rýchlo nastaviteľné klipsne- poloha klipsne sa dá jednoducho nastaviť bez nástroja.