dostupné veľkosti:
MP 285
MP 290
MP 295
Nové lyžiarky Alltrack 90 predstavujú revolučné splynutie precíznosti zjazdovej topánky, freerideovej všestrannosti a 102mm kopyta pre stredne pokročilých lyžiarov. Nová technológia Sensor Grid znižuje hmotnosť skeletu a dodáva mu torznú tuhosť. Papuča OptiSensor 3D, s termoizoláciou Thinsulate, poskytuje kvalitné obalenie chodidla čím sa zvyšuje úroveň prenosu energie, pohodlia a opory. Vymeniteľné podrážky s protišmykovou úpravou zlepšujú priľnavosť a bezpečnosť pri chôdzi (WTR rocker podrážky sú dostupné osobitne). Lyžiarky Alltrack 90 sú vybavené prepínacím systémom ski-hike, ktorý v pozícii Hike umožňuje veľký rozsah pohybu horného skeletu pre túry a chôdzu, a v pozícii Ski poskytuje neslýchaný výkon zjazdových topánok. So zhovievavejším kopytom 102 mm a flexom 90 sú to ideálne lyžiarky pre lyžiarov, ktorí hľadajú výkonné "allmountain freeride" lyžiarky.

Vlastnosti
Index tvrdosti : 90
Veľkosti : 24-29.5
Šírka kopyta - udáva sa šírka v prstovom kĺbe chodidla: : 102mm
Senzor Grid - Prácou na detailoch sme eliminovali nadbytočné, hĺbkovými štúdiami sme posunuli lyžiarku bližšie k nohe, aby sme dosiahli precízny výkon... základné vlastnosti dobrých lyžiarok sú dobre známe: dostatočne pevný skelet na prenos energie a pocitov spolu s nízkou hmotnosťou pre mobilitu. Tento dvojaký cieľ bol pri zrode SENSOR GRID. Jasne viditeľná mriežka zabudovaná do spodnej časti skeletu. - zlepšuje torznú tuhosť a pevnosť v ohybe pre výnimočné lyžiarske výkony. - vďaka diagonálnej štruktúre mriežky umožňuje lepšie stiahnutie chodidla a presnejšie ovládanie lyží.
Spodná časť skeletu : Polyolefin
Vrchná časť skeletu : Polyolefin + Hike mode
Optisenzor T4 : Na oboch stranách papuče je v oblasi ohybu elastický materiál, ktorý umožňuje pri chôdzi jednoduchší pohyb hornej časti papuče smerom dozadu.
Diagonálne pracky - Nové patentované šikmé pracky sú celé orientované v diagonálnom smere, poskytujú účinnejšie a pohodlnejšie utiahnutie nohy v skelete. Tieto pracky lepšie pritiahnu chodidlo do zadnej časti skeletu. Sú vyrobené z magnézia, aby boli ľahšie a odolnejšie.
4 mikronastaviteľné pracky z 100% magnézia
Rýchlo nastaviteľné protičleny klipsní - pootočením protičlenu klipsne sa dá posúvať.
One piece toebox - Schránka na prsty z jedného dielu je integrovaná do konštrukcie papuče, aby zabránila deformácii prstov.
Podrážka : Super grip
Vymeniteľné podrážky na šľapanie
WTR Concept : WALK TO RIDE - je špeciálne označenie s certifikátom TÜV, ktoré zaručuje kompatibilitu medzi špeciálnymi viazaniami a lyžiarkami. Podrážky s týmto označením poskytujú ľahšiu chôdzu s dôrazom na bezpečnosť a výkon.

PRI OBJEDNÁVANÍ CEZ NÁŠ E-SHOP VÁS POPROSÍME ZADAŤ POŽADOVANÚ VEĽKOSŤ LYŽIARKY DO POZNÁMKY.

DANÝ MODEL JE DOSTUPNÝ V TÝCHTO VEĽKOSTIACH:
MP UK
26 7
26,5 7,5
27 8
27,5 8,5
28 9
28,5 9,5
29 10