Prilba uvex kid 1 je ideálna pre jazdu na detskej sedačke, jazde na odrážadle, trojkolke alebo malom bicykli. Rozšírená časť okolo zadnej časti hlavy zaručuje väčší pocit bezpečia pre deti. Strategicky umiestnené, tvarované ventilačné otvory zaisťujú príjemnú klímu hlavy a zároveň chránia pred agresívnym UV žiarením. kid 1 ponúka vysoko kvalitné vypchávky.

Artikel:
S41.4.255.0115

Farba:
safari

Veľkosti prilby:
47-52cm

OCHRANA:

[inmould technology]
Vonkajší materiál škrupiny prilby
EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Pevnosťou a ochranou je na úrovni hardshell prilieb. Prilba je ľahká a veľmi stabilná. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na jej celý povrch, čím je hlava dokonale chránená.

FIT:

[IAS 3D]
IAS 3D zabezpečuje individuálne nastavenie veľkosti prilby. Optimálne nastavenie veľkosti obvodu prilby do dĺžky, šírky a výšky na rôzne tvary a veľkosti hlavy.

[monomatic]
Monomatic systém umožňuje uzavretie alebo otvorenie popruhu brady stlačením tlačidla jednou rukou.

[FAS strap]
Popruhy prilby je možné ľahko a plynulo prispôsobiť na každý typ a veľkosť hlavy. Prilba zostane bezpečne na hlave vo všetkých situáciách.

COMFORT:

[17 ventilation channels]
17 vetracích otvorov prilby.

[basic pads]
Základná podšívka prilby.

[weight from 205 g]
Váha prilby je 205 g.

[bug net]
Sieťka proti hmyzu.

[upgradeable with triangle LED]

Normy:
[standards: EN 1078/TŰV GS/CE]

Made in Germany.